Wenerolog Bydgoszcz On-line

Wenerolog Bydgoszcz On-line

lis 17, 2019 | By Krzysztof Gierlotka

Wenerolog Bydgoszcz On-line. Konsultacje odbywają się po umówieniu daty i godziny drogą elektroniczną (messenger, e-mail, SMS) lub telefoniczną.

Zauważyłeś na narządach płciowych lub w ich okolicy owrzodzenie, wysypkę, przebarwienia, grudki, brodawki, powiększone węzły chłonne pachwinowe, wyciek z cewki moczowej, wystąpił świąd , pieczenie, zaczerwienie lub inne niepokojące zmiany skórne? Nie zwlekaj! To mogą być objawy jednej z wielu chorób przenoszonych drogą płciową. Umów się na wizytę.

Prawidłowo rozpoznana choroba weneryczna jest wyleczalna.

Nieleczone choroby mogą skutkować trwałymi powikłaniami lub przewlekłym procesem zapalnym.

Zapewniam anonimowość i dyskrecję. Wizyta przebiega w przyjaznej, ale zarazem profesjonalnej atmosferze. Rozumiem, że możesz się wstydzić i być zażenowany całą sytuacją. Pamiętaj jednak, że im szybciej przełamiesz wstyd i lęk, tym szybciej pozbędziesz się niechcianego problemu.

  • Miałeś ryzykowne zachowanie seksualne ?
  • Przygodny seks z nieznaną osobą ?
  • Seks pod wpływem alkoholu, narkotyków ?
  • Stosowałeś odurzające środki podawane drogą dożylną?
  • Korzystałeś z komercyjnych usług seksualnych?
  • W trakcie seksu pękła prezerwatywa?

Zalecam leki, które podane przed ryzykowną sytuacją (PrEP) lub podane do 72 godzin po ryzykownej sytuacji seksualnej (PEP) zabezpieczają przed zakażeniem HIV. Leczę kiłę i rzeżączkę antybiotykami podawanymi domięśniowo. Usuwam brodawki płciowe i kłykciny kończyste narządów płciowych i odbytu. Posiadam szybkie testy wykrywające HIV, kiłę i chlamydiozę. Wynik testu już po 10 minutach.

wizyty on-line

telefon do lekarza 602.224.446

www.d3med.pl

chcesz zapytać e-mail krzysztof.gierlotka@gmail.com